Irena Kaczmarczyk

Irena Kaczmarczyk


604 613 016
irakaczmarczyk1@gmail.com

Jestem psychoterapeutką po całościowym  szkoleniu  w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie . Od kilkunastu lat pracuję jako psycholog, indywidualnie oraz grupowo. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia, którym doskwierają m.in trudności relacyjne, lęk, depresja, poczucie pustki. Prowadzę w diadzie (z drugim terapeutą) terapię par, gdy osoby w relacji pragną poprawić jej jakość. 

Cenię sobie spotkanie z drugim człowiekiem.

W terapii wierzę w uważność, obecność, kontakt i przekonanie, że w każdej sytuacji możemy znaleźć w sobie  zasoby do zmiany. Najważniejsze to usłyszeć, zrozumieć i jednocześnie czuć siebie i być otwartym na innych

Wierzę, że tym co wspiera ludzi w realizowaniu pełni ich możliwości jest wrażliwa obecność i gotowość do pełnego towarzyszenia nawet w trudnych wyzwaniach i przeżyciach.

Rolę terapeuty widzę jako poszukującego wspólnie z drugim człowiekiem obszaru do uelastycznienia i zmiany. Jako  terapeutka pomagam poszerzyć przestrzeń, którą zajmuje człowiek. Razem odkrywamy możliwości, bo ufam, że dopóki człowiek ma wybór -jest wolny. Wierzę, że na szczycie góry, na który drogą jest terapia, jest odpowiedzialność za podjęte decyzje – z wyboru, nie z przymusu. „Wybierać oznacza budować własną drogę” J. Bucay 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.


Łukasz Jura


786 106 111

Jestem psychoterapeutą po całościowym szkoleniu w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, którzy przeżywają problemy egzystencjalne, lęki, stany depresyjne, poczucie straty lub mają trudności z istotną zmianą w ich życiu osobistym lub zawodowym. 

Zajmuje się również terapią par. Taka terapia odbywa się w diadzie (z drugim terapeutą). Jestem ciekawy drugiego człowieka, jego odmienności i wyjątkowości. Ważnymi elementami terapii są dla mnie wzajemny szacunek i bezpieczeństwo relacji. Staram się patrzeć na człowieka holistycznie gdzie emocje, myśli i odczuwanie w ciele stanowi całościową informację o nas.  

Chcę jako terapeuta towarzyszyć w drodze do zmiany, której oczekujemy i na którą w danym momencie jesteśmy gotowi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.