Irena Kaczmarczyk

Irena Kaczmarczyk


604 613 016
irakaczmarczyk1@gmail.com

Jestem psychoterapeutką po całościowym  szkoleniu  w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie . Od kilkunastu lat pracuję jako psycholog, indywidualnie oraz grupowo. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia, którym doskwierają m.in trudności relacyjne, lęk, depresja, poczucie pustki. Prowadzę w diadzie (z drugim terapeutą) terapię par, gdy osoby w relacji pragną poprawić jej jakość. 

Cenię sobie spotkanie z drugim człowiekiem.

W terapii wierzę w uważność, obecność, kontakt i przekonanie, że w każdej sytuacji możemy znaleźć w sobie  zasoby do zmiany. Najważniejsze to usłyszeć, zrozumieć i jednocześnie czuć siebie i być otwartym na innych

Wierzę, że tym co wspiera ludzi w realizowaniu pełni ich możliwości jest wrażliwa obecność i gotowość do pełnego towarzyszenia nawet w trudnych wyzwaniach i przeżyciach.

Rolę terapeuty widzę jako poszukującego wspólnie z drugim człowiekiem obszaru do uelastycznienia i zmiany. Jako  terapeutka pomagam poszerzyć przestrzeń, którą zajmuje człowiek. Razem odkrywamy możliwości, bo ufam, że dopóki człowiek ma wybór -jest wolny. Wierzę, że na szczycie góry, na który drogą jest terapia, jest odpowiedzialność za podjęte decyzje – z wyboru, nie z przymusu. „Wybierać oznacza budować własną drogę” J. Bucay 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.


Agnieszka Grygierczyk

Agnieszka Grygierczyk


601 631 109
agnieszkagrygierczyk@gmail.com

Jestem psychoterapeutką Gestalt po 4 letnim szkoleniu w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz magistrem pedagogiki specjalnej.

            Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych oferując:

– psychoterapię krótko oraz długoterminową
– terapię par w diadzie terapeutycznej

            Kłopoty w jakich pomagam to: zaburzenia depresyjne oraz lękowe, nieadekwatne poczucie własnej wartości, trudności w relacjach z innymi ludźmi, skutki psychiczne oraz fizyczne związane z doświadczeniem traumy, doświadczanie oraz dokonywanie przemocy, kłopoty w odczuwaniu i wyrażaniu emocji, DDA, psychosomatyka.

            Najważniejsze w gabinecie dla mnie jest nawiązanie bezpiecznej relacji terapeutycznej, w oparciu o którą następuje proces zmiany i leczenia. Podstawą tej relacji jest poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, braku oceny, uczciwość i zaufanie oraz odpowiedzialność.

            Dużą wagę przykładam do etyki zawodowej oraz swojego rozwoju osobistego, który głównie odbywa się podczas regularnych superwizji oraz szkoleń specjalistycznych.

            Doświadczenie zawodowe zdobywam poprzez regularną pracę z klientami w gabinecie. Pracowałam też kilka lat jako nauczyciel wspomagający w klasach integracyjnych, odbyłam staż kliniczny na Dziennym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Czechowicach – Dziedzicach.


Łukasz Jura


786 106 111

Jestem psychoterapeutą po całościowym szkoleniu w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, którzy przeżywają problemy egzystencjalne, lęki, stany depresyjne, poczucie straty lub mają trudności z istotną zmianą w ich życiu osobistym lub zawodowym. 

Zajmuje się również terapią par. Taka terapia odbywa się w diadzie (z drugim terapeutą). Jestem ciekawy drugiego człowieka, jego odmienności i wyjątkowości. Ważnymi elementami terapii są dla mnie wzajemny szacunek i bezpieczeństwo relacji. Staram się patrzeć na człowieka holistycznie gdzie emocje, myśli i odczuwanie w ciele stanowi całościową informację o nas.  

Chcę jako terapeuta towarzyszyć w drodze do zmiany, której oczekujemy i na którą w danym momencie jesteśmy gotowi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.